Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb

Zdobení těla

Malování hennou

Od roku 2008 je u nás malování černou hennou zakázáno hlavním hygienikem ČR a stejný zákaz platí i ve všech zemích EU. Černý hennový prášek používaný ke zdobení těla obsahuje chemické látky, známé jako paraphenylenediamine, neboli PPD. Jsou to vysoce toxické látky, které mohou vyvolávat u citlivých jedinců alergické reakce – vyrážky, otoky, podráždění kůže v okolí místa aplikace tohoto barviva na pokožku.

Temporary tattoo

V současné době se ke krátkodobému zdobení těla používají barvy, které jsou absolutně antialergení. Barva je černá, neobsahuje však škodlivé látky obsažené v černé henně. Obrázek lze umístit na jakoukoliv část těla. Můžete si vybrat jednoduchý motiv z naší široké nabídky obrázků, nebo si můžete přinést vlastní návrh. Malování je zcela bezbolestné a obrázek Vám na těle vydrží 3 - 7 dní. Trvanlivost závisí na typu pokožky, četnosti máčení a umístění obrázku na těle. Pokud přemýšlíte o tetování, a nejste ještě zcela rozhodnuti, může být takto namalovaný obrázek řešením na zkoušku.

Glitter tattoo

Další alternativou pro krátkodobé ozdobení těla obrázkem je glitter tattoo. Jedná se o novou metodu, která spočívá v nanášení třpytek na pokožku. Používají se třpytky různých barev, které lze navzájem kombinovat. Na pokožku se nanese speciální lepidlo v požadovaném tvaru a po zaschnutí se popráší třpytkami. Obrázek zasychá během 2 - 5 minut, a proto je vhodný i pro malé děti. Jak lepidlo, tak třpytky neobsahují žádné škodlivé látky, takže tuto metodu lze doporučit i osobám s velmi citlivou pokožkou. Trvanlivost obrázku je 3- 7 dní, ale kdykoliv jej lze smýt mastným krémem nebo pleťovou vodou s obsahem alkoholu. Třpytky lze trendově sladit s oblečením a jsou skvělým doplňkem například k večerním šatům.