Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb

Permanentní make-up

Každá žena touží vypadat co nejlépe ráno, odpoledne i večer. Až doposud to znamenalo každých pár hodin upravovat a obnovovat svůj make-up. Nyní existuje nové řešení tohoto starého problému - permanentní make-up. Jedná se o aplikaci přírodních barviv do pokožky. Trvanlivost implantovaných barev je zhruba tři až pět let, poté doporučujeme jeho obnovení.

Jaký je rozdíl mezi permanetním make-upem a mikropigmentací? Výraz mikropigmentace nahradil název permanet make-up před 5 lety po soudním sporu v Anglii, kdy klientka zažalovala salon proto, že výraz „permanentní" znamená trvalý make-up, ale ten jí začal po několika letech blednout. Aby se zabránilo tomuto slovíčkaření, začalo se používat pro permanentní make-up slovo mikropigmentace.

Některé firmy tvrdí, že neprovádějí PM, ale mikropigmentaci. Zdůvodňují to tím, že mikropigmentace zasahuje pouze do horní vrstvy pokožky a tím je šetrnější. V tomto případě by ovšem trvanlivost mikropigmentace byla 28 dní – to je doba, za kterou se vymění u každého člověka horní vrstva pokožky. Zdůrazňuji, že šetrný přístup je nutný u každé klientky při každém zákroku, a tím spíše u permanentního make-upu. Při profesionálním přístupu ošetřované místo nekrvácí.

Použité barvy postupně blednou. Lépe řečeno postupem času barvy ztrácí svou intenzitu. Trvanlivost permanentního make-upu je zhruba 3-5 let a závisí na mnoha faktorech, jako je např. působení ÚV záření, věk klientky, typ pokožky a typ použité barvy. Prodloužit trvanlivost permanentního make-upu lze docílit i použitím trvalých tetovacích barev.

Pro zmírnění citlivosti jsou během aplikace permanentního make-upu vždy používána kvalitní anestetika. Před započetím práce je nutné pečlivé předkreslení tvaru a zvolení vhodného barevného pigmentu. Po ukončení práce je klientka poučena, jak pečovat o permanentní make-up. Pokud byl permanentní make-up proveden v našem studiu, je cena korekce do 3 let vždy stejná, to znamená, že klientka platí do 3 let pouze cenu korekce.

Oční linky horní i spodní

Oční linky lze zvýraznit podle Vašeho přání - od jemných teček mezi řasami až po výraznější a silnější tvary. Jemných linek můžeme dosáhnout již při první návštěvě, ale pokud uvažujete o výraznějších linkách, počítejte s následující návštěvou ještě po 28 dnech. I když preferuji přírodní odstíny, lze linky nakolorovat jakoukoliv Vámi požadovanou barvou. Použití kvalitních anestetik je samozřejmostí a celý zákrok je bezbolestný. Celý zákrok trvá asi 1 hodinu včetně času na znecitlivění pokožky.Úprava obočí

Prokreslení obočí, doplnění chybějících částí či úplná modelace nového obočí metodou chloupkování či stínování. Výběr barvy se řídí odstínem Vašich vlasů v široké škále hnědých odstínů. Použití kvalitních anestetik je samozřejmostí a celý zákrok je bezbolestný. Doba trvání celého zákroku je asi 2 hodiny včetně času na znecitlivění pokožky.Úprava rtů

Vylepšení vzhledu Vašich rtů lze docílit jejich optickou modelací, korekcí tvaru, doplněním barvy nebo jejich zvětšením. Nabízíme i možnost doplnění barvy po chirurgickém zákroku na rtech – např. po rozštěpu rtu nebo po úrazu. Barva a tvar úpravy se řídí typem rtů a přáním klientky po předchozí konzultaci a předkreslení. Použití kvalitních anestetik je samozřejmostí a celý zákrok je takřka bezbolestný. Doba trvání celého zákroku je asi 2 hodiny včetně času na znecitlivění pokožky.Úprava prsních dvorců

Naše studio nabízí i zatetovávání jizev na okrajích prsních dvorců po chirururgických úpravách poprsí. Zatetováním jizev metodou stínování lze docílit jejich téměř úplného zaretušování a následky předchozího chirurgického zákroku jsou při zběžném pohledu sotva postřehnutelné.

Retuše po chirurgických zákrocích

Jizvy po nejrůznějších chirurgických zákrocích (např. po abdominální plastice) se nazatetovávají do barvy pokožky, protože ta se vlivem UV záření mění, ale překrývají se vytetováním vhodného motivu či obrázku. Více informací o tomto tématu najdete v rubrice „tetování“.